Kdo sme?

Spoločnosť Allforhouse Vám ponúka montáž, servis klimatizácií, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel prispôsobené požiadavkám klientov. Zabezpečuje kompletnú dodávku klimatizačných zariadení, vzduchotechniky a tepelných čerpadiel a ich záručný a pozáručný servis.

Naša spoločnosť je oficiálnym distribútorom značiek TC MACH Daikin, Toshiba, Panasonic a Samsung. Naše skúsenosti s týmito zariadeniami týchto značiek sú spojené a potvrdené našimi dlhoročnými skúsenosťami, referenciami a spokojnosťou zákazníkov. .

Najpredávanejší tovar máme na sklade v Bratislave a dodávame ho minimálne do 48 hodín od objednania, ostatný tovar individuálne podľa dodacích lehôt výrobcov. Odbornú montáž zabezpečujeme vlastnými odborne vyškolenými pracovníkmi.

Z našich skúseností vieme, že zákazník požaduje aj kvalitný produkt, ale aj kvalifikované a promptné služby a servis s ním spojený. V prípade Vášho záujmu, vyžiadajte si u nás technickú konzultáciu na telefónom čísle 0914227454 alebo alllforhouse@gmail.com, ochotne Vám poradíme pri výbere najvhodnejšieho riešenia.

Čo robíme?

Predmetom činnosti firmy je : obchodná činnosť , montáž a servis klimatizačných zariadení , chladiarenských zariadení , vzduchotechniky , montáž a servis tepelných čerpadiel, stropných chladení a vykurovaní.

So službami firmy Allforhouse s.r.o., sú spokojní desiatky uživateľov na celom Slovensku. Na slovenskom trhu nepôsobíme dlho , no vďaka kvalitným , cenove prístupným a serióznym službám sme získali jedno s prvoradých miest na našom trhu. Samozrejme naše aktivity na Slovensku nekončia , spolupracujeme so svetoznámimi firmami , v oblasti klimatizácie , vzduchotechniky a chladenia.

Poradíme Vám v rôznych otázkach týkajúce sa problematiky klimatizácie , vzduchotechniky a chladiarenských zariadení. Vypracujeme kompletné projektové dokumentácie pre klimatizáciu , vzduchotechniku a chladenie.Prevedieme Vám montáž kompletných celkov. Zabezpečujeme servis na nové aj staršie zariadenia.

Na všetky naše ponúkané výrobky máme certifikáty a ponúkame záručný a pozáručný servis a opravy do 24 hodín. Firma má v Bratislave 3 servisných technikov. Je to mladý a skúsený team. Servisné miesta firmy sú v Bratislave. V prípade záujmu o bližšie informácie nám zavolajte na naše tel.čísla , alebo nám pošlite mail.

Nízka cena

Zdarma konzultácie

Dôvera v naše skúsenosti

Zúruka kvality a rýchlosti